Jak nosić pas do pończoch??>

Pas do pończoch to bardzo zmysłowy element kobiecej garderoby, który często jest wykorzystywany przez Panie, aby podgrzać atmosferę w związku. Choć kiedyś był to jeden z podstawowych elementów kobiecej bielizny, dziś pończochy z pasami stanowią symbol kobiecości.


Można wyróżnić co najmniej dwa rodzaje pończoch - takie, które są podtrzymywane na silikonowych taśmach, one nie wymagają noszenia pasa, ale nie są zbyt wygodne. Druga kategoria to pończochy wymagające noszenia pasa. Wybierając je należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość materiału, zazwyczaj wykonywane są z satyny, siateczki, koronki, albo winylu. Bardzo ważną kwestią jest również wybór ilości podwiązek, to dzięki nim pończochy nie będą się przemieszczać. Najlepiej wybrać pas do pończoch Triumph: https://triumfomania.pl/pasy-do-ponczoch, zwłaszcza zaś - z 6 podwiązkami, po trzy na jedną nogę. Pasy z większą ilością podwiązek będą odpowiednie dla kobiet o większych krągłościach.


Rodzaje pasów do pończoch

Najpopularniejsze są pasy cienkie, które są dostępne w większości sklepów bieliźnianych. Można wyróżnić jeszcze pasy półpełne, pełne oraz formujące. Warto wiedzieć, że pas nie musi służyć wyłącznie do podtrzymywania pończoch, niektóre pasy mogą wyszczuplić naszą sylwetkę. Pamiętajmy, że najważniejsza jest wygoda, pas do pończoch nie tylko musi ładnie wyglądać, ale równocześnie powinien być wygodny.


Tags: