Dodaj sobie pewności majtkami Sloggi?>

Nieprawidłowo dopasowana bielizna powoduje nie tylko subiektywne odczucia spowodowane odparzeniami i otarciami, ale zabiera pewność siebie. Wpijające się szwy majtek potrafią jak nic innego zepsuć nasz humor na cały dzień. Podobnie sprawa ma się z za luźnymi i opadającymi egzemplarzami.


ODPOWIEDŹ NA MĘSKIE PROBLEMY

Z pomocą w tych wszystkich problemach przychodzi od kilku sezonów przedsiębiorstwo bieliźniane Triumph. Męskie majtki Sloggi - obejrzyj je - wstrząsneły bieliźnianą modą męską. Pionierskie podejście do produkcji męskiej bielizny spowodowało, że powstały majtki idealne.


Hipstery, bokserki i slipy zaprojektowane zostały na nowo, zgodnie z budową męskiego ciała. Fizjologiczne krzywizny i wgłębienia zostały podczas produkcji wzięte pod uwagę. Powstałe majtki okazały się majstersztykiem na światową skalę.


BAWEŁNIANY ŚWIAT

Świetnie dopasowane i przewiewne to jedynie dwie z wielu cech, którymi Sloggi mogą się poszczycić. Domieszka elastanu uzupełniającego wysokiej jakości bawełnę zapewnia idealne przyleganie do męskiego ciała.


Kolorystyczna gama produktów oparta jest na klasycznych kolorach, ale mniej tradycyjni mężczyźni również znajdą interesujące ich egzemplarze. Do najczęściej wybieranych kolorów należą te najbardziej uniwersalne, ale coraz większą popularnością cieszą się również takie barwy jak róż, zieleń, czy pomarańcz.


Tags: