Sloggi - wyjątkowa bielizna nie tylko dla kobiet?>

Marka Sloggi: http://triumfomania.pl/sloggi oferuje wysokiej jakości bieliznę nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Jeżeli chodzi o Panów, to warte uwagi są przede wszystkim slipy, podkoszulki oraz bokserki, które bardzo szybko staną się ulubioną częścią męskiej garderoby.


Niepowtarzany styl

Męska bielizna Sloggi charakteryzuje się perfekcją wykonania oraz stylem zgodnym z najnowszymi trendami w modzie. W najnowszej kolekcji Sloggi znajdziemy przede wszystkim niepowtarzalne mini bokserki, czyli specyficzną bieliznę męską, która doskonale przylega do ciała. Pamiętać należy o tym, że mini bokserki są jednymi z tych fasonów, które praktycznie nigdy nie wychodzą z mody i można je śmiało nosić na każdą okazję.


Obcisłe męskie bokserki Sloggi posiadają bardzo wiele zalet, a największą z nich jest oczywiści to, że nie marszczą się i co najważniejsze nie zwijają się pod ubraniem. W dzisiejszych czasach nie ma nic gorszego, jak zniekształcenia na spodniach spowodowane bielizną. Bardzo dużą zaletą marki Sloggi jest również to, że doskonale pasować będzie ona do każdego typu sylwetki. W pierwszej kolejności bielizna sloggi do gustu powinna przypaść wysokim i szczupłym mężczyzną, którzy muszą optycznie skracać linię nóg.


Tags: