Niewidoczne wsparcie biustu?>


Stylizacje na specjalne okazje wymagają specjalnych ubrań. Specyficzną wymagania stoją przed stylizacjami, w których odsłonięte pozostają ramiona. Taki ubiór wymusza sięgnięcie po odpowiedni rodzaj bielizny, w tym w szczególności po biustonosz samonośny.

Biust na swoim miejscu, ramiączek brak

Istotą biustonosza samonośnego, tak jak już sama jego nazwa wskazuje, jest pozbawienie go ramiączek, które w przypadku tradycyjnie zbudowanych modeli mają za zadanie utrzymywanie biustu na odpowiedniej wysokości.

W przypadku biustonosza samonośnego konieczność zastosowania ramiączek została wyeliminowana dzięki odpowiedniemu skonstruowaniu miseczki i opasającej ciało części biustonosza. Wskutek tego bielizna przytrzymuje piersi w odpowiednim położeniu, podnosi je i nadaje atrakcyjny, pełny kształt.

Idealny na lato

Nie trzeba długo się zastanawiać, żeby dojść do wniosku, iż biustonosza bez ramiączek daje szerokie możliwości kobietom. Dzięki niemu można z powodzeniem korzystać ze wszelkich górnych części ubrania, które oparte są o bardzo wąskie ramiączka, bądź też nie posiadają ich całkowicie. Ponadto sprawdzą się w połączeniu z sukniami wieczorowymi i bluzkami odkrywającymi plecy.


Mimo swoich zalet biustonosze samonośne wciąż są mało popularne wśród polskich kobiet, które obawiają się wypadania biustu i niewygody. Miliony pań korzystających z tej bielizny na całym świecie są jednak innego zdania, często użytkując biustonosze samonośne na co dzień.
Tags: