Energetyczne sukienki na lato?>

Lato to najlepszy czas na noszenie sukienek. Ciepło, piękna pogoda, a także duży wybór interesujących modeli sprawia, że chętnie sięgają po nie nawet te kobiety, które w pozostałych porach roku raczej za nimi nie przepadają. Teraz tym bardziej warto to zrobić, gdyż obecna moda proponuje bardzo ciekawe, niebywale dziewczęce fasony i wzory.

Inspirowane naturą
Motyw floral, czyli po prostu kwiatki, modny jest już od kilku sezonów i choć wiele osób spodziewało się, że szybko przeminie, nie stało się tak, przynajmniej jeśli chodzi o sukienki. Kwiatki pasują kobietom w każdym wieku, odpowiednie są też zarówno w elegantszych, jak i też luźniejszych stylizacjach, są więc po prostu niebywale uniwersalne. Obecne sukienki to jednak nie tylko kwiaty. Pośród na przykład sukienek Top Secret znaleźć można też przepiękne modele w liście, a nawet barwne ptaki. Tego rodzaju sukienki Top Secret można polecić wcale nie tylko miłośniczkom natury. Łącząc je z rozmaitymi dodatkami utrzymanymi w różnych stylach, można tworzyć bardzo ciekawe zestawienia.

Mocne kolory
Latem pożądane są barwy optymistyczne, które dodają energii. Bardzo modna jest obecnie żółć, zwłaszcza w wyrazistej formie, ale też w nieco ciemniejszym odcieniu. Chyba nikogo nie trzeba też przekonywać do ultrakobiecej czerwieni, która dobra jest nie tylko w postaci zmysłowych sukienek wieczorowych, ale też ugrzecznionych, na co dzień. Latem odpowiedniejsze są też bardziej stonowane, ale jasne barwy - pastelowy róż czy błękit. Pasują niemal każdemu, prezentują się bardzo subtelnie, delikatnie i dziewczęco, dla sukienek są więc idealne.

Tags: