Dzianina na każdą porę roku ?>

Stroje wykonane z dzianiny są świetnym rozwiązaniem na każdą porę roku. Bo przecież ubrania robione na drutach to nie tylko grube swetry przeznaczone na mroźne dni, ale również cieńsze okrycia, które są świetnym dodatkiem do lekkich letnich sukienek.

W czasie trwania najcieplejszej pory roku świetnie sprawdzą się jasne sweterki średniej długości wykonane z cienkiej wełny. Można zdecydować się na wersję z długim lub krótkim rękawem w zależności od pogody. Najlepiej zdecydować się na ażurowe wzory, które zawsze przyciągają wzrok i pozwalają wiele pokazać nie odkrywając równocześnie niczego w całości.

Zimą lepiej zaopatrzyć się w długie sukienki dzianinowe, które nie tylko świetnie grzeją, ale również świetnie podkreślają figurę. To istotne, kiedy na zewnątrz nosimy wiele warstw ubrań. Sukienki wykonane z dzianiny mogą być niezwykle eleganckie. Jednocześnie nie trzeba do nich wiele dodatków - większość z nich posiada na przykład duże kołnierze, które same w sobie są niezwykle ozdobne. Zimą takie sukienki sprawdzą się świetnie między innymi do długich butów i dopasowanych spodni.
Tags: