Jak utrzymać w ryzach duży biust??>

Wiele osób uważa, że duży biust to prawdziwy atut, ale jego właścicielki nie zawsze są z faktu posiadania sporego biustu zadowolone. Najczęstszą przyczyną narzekania na biust sporych rozmiarów jest dyskomfort związany z noszeniem stanika podczas uprawiania sportu, biuściaste Panie narzekają na wpijające się ramiączka od stanika, uciskanie, wylewające się piersi i ból pleców. Wszystkie te problemy związane są z nieodpowiednio dobranym stanikiem!

Wiele sportów wymaga wytężonego ruchu, na przykład jazda na rowerze, a bielizna rowerowa często jest robiona z miękkich materiałów. O ile sprawdza się to w przypadku mniejszych biustów to Panie o obfitszych kształtach wolą usztywnianą bieliznę sportową. Na szczęście przeglądając bieliznę na rower można wybierać także spośród modeli usztywnianych, koniecznie jednak trzeba dobrać odpowiedni rozmiar, aby nie uciskała ona biustu. W przypadku jazdy na rowerze zadbać trzeba także, aby bielizna była odpowiednio wentylowana i aby miała porządne, szerokie ramiączka, które nawet przy wyboistej drodze nie będą obcierały. Wybierając stanik sportowy dobrze jest wybrać taki, który jest trochę obcisły w obwodzie, ponieważ dzięki temu lepiej podtrzymuje biust. (Jeżeli jesteś zainteresowana zakupem bielizny sportowej sprawdź ofertę sklepu DobreRowery.pl)

Odpowiednio dobrana bielizna to gwarancja komfortu i przyjemności noszenia. Nawet jeżeli masz biust sporych rozmiarów możesz swobodnie uprawiać sport!
Tags: