Hit ostatnich sezonów-sportowa sukienka?>

Dresowe spodnie, szczególnie ortalionowe nie cieszą się w naszym kraju powodzeniem. Ostatni sezon w modzie 2013/2014 wiele zamieszał. Do łask powrócił bowiem tradycyjny, materiałowy dres. Nie mamy tu jednak na myśli, szeroki wygodnych spodni. Mamy na myśli szerokie, wygodne a przede wszystkim bardzo modne dresowe sukienki.

Na sklepowych pólkach zagościły krótkie sportowe sukienki, pozwalają połączyć swobodę z elegancją. Najlepszym przykładem bardzo udanych stylizacji gdzie podstawę stanowi sportowa sukienki, są stylizacje gwiazd.

W przypadku sportowego look-u nie powinny dziwić na pozór nie pasujące do siebie połączenia. Któż bowiem widział koronkową sukienkę w połączeniu z obuwiem typu adidas? Co jednak nie jest zabronione jest dozwolone. Odważne połączenia to wyższa szkoła jazdy, gdzie trzeba wykazać się sporym wyczuciem.

Przy doborze sukienki sportowej nie można zapomnieć oczywiście o własnej sylwetce, jak również figurze. Zabudowane buty i dłuższa sportowa sukienka sportowa nie będzie dobrze prezentować się u niskich kobiet.

Tags: